Përshkrim

CAROTINA BABY ACTIVITY CUBES

Nje set lodrash i perbere nga kuba te ndryshme te cilat vendosen mbi njeri-tjetrin.
Pervec kubave kjo loje ka edhe disa kartona me figura kashesh te ndryshme te cilat jane te ndara.
Femijet me ane te kesaj loje do te zhvillojne aftesite krijuese dhe logjike.
Ne kutine e lojes eshte edhe udhesuesi i lojes.
Loja e perbere nga materiale te sigurta per femijet si plastika e cilesise se larte dhe kartoni i trashe.
Made in Italy!

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Loja me kuba dhe figura”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products