Loja me kuba dhe figura

2,090 L

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi: LIS67862

CAROTINA BABY ACTIVITY CUBES

Nje set lodrash i perbere nga kuba te ndryshme te cilat vendosen mbi njeri-tjetrin.
Pervec kubave kjo loje ka edhe disa kartona me figura kashesh te ndryshme te cilat jane te ndara.
Femijet me ane te kesaj loje do te zhvillojne aftesite krijuese dhe logjike.
Ne kutine e lojes eshte edhe udhesuesi i lojes.
Loja e perbere nga materiale te sigurta per femijet si plastika e cilesise se larte dhe kartoni i trashe.
Made in Italy!

Be the first to review “Loja me kuba dhe figura”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore