Përshkrim

🛑Te gjithe mjetet e lojes jane magnetike.
🛑Shumë i dobishëm, kompakt dhe mund të mbahet me vete kudo.
🛑Ofron 5 lojera të ndryshme duke përfshirë:
1.Shahu
2.Damë
3.Ludo
4.Gjarpër
5.Shah dhe damë
🛑Madhësia fushes se shahut 17cm x 12cm

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Loje Shahu “Portable Magnetic 5 në 1””

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products