Përshkrim

Stop për insektet të bezdisshëm! Rrjeti i pengon ata të hyjnë në flokët magnetike përgjatë perdes. Nëse duart tuaja janë të zëna, perdja me mbylljen magnetike do të mbyllet automatikisht pas jush.

Kurseni para dhe mbrojeni veten nga mushkonjat. Pas përfundimit të sezonit, ju lehtë mund të mbivendoseni ose ruani atë deri në atë të ardhshme.

E përshtatshëme për dyert e vetme, dyert rrëshqitëse – për pothuajse të gjitha llojet e dyerve!

E përkryer për kafshët shtëpiake – nuk keni më nevojë të ngriheni dhe të hapni dhe të mbyllni manar tuaj çdo herë

Trajtimi më i mirë kundër mushkonjave dhe të gjitha llojet e insekteve të tjera!

Përmasat: 208 x 96 cm

Numri i kyçeve magnetike: 18

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Magic Mesh – Perde Magnetike Kundër Insekteve për Dyer”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products