Përshkrim

Është një paisje shumë funksionale e cila vjen me:
1 Kokë për depilim të thellë me rrënjë
1 Kokë për rroje sipërfaqësore
Dhe një Kokë larguese të kaluesit për të përmbushur kërkesa të ndryshme.
Efiçiente dhe shumë Efektive
Është e prodhuar për tu përshtatur me të gjitha pjesët e trupi, si Këmbët, fytyra, zona bikini dhe pjesë tjera
Vjen me dy shpejstësi levizëse që e bën përfekte për depilim në pjesët të ndryshme dhe të ndishme të trupit.
Vjen me karikues
Punon me rrymë dhe me bateri

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Makine Depilimi KEMEI”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products