Makine Depilimi KEMEI

3,490 L

Shitur nga: ShoppingTV-pm1

10 in stock

Modeli: KM – 3012
Tensioni: 100 – 240 V
Karakteristika: Teh i trefishtë
Lloji i baterisë: 700mAh Lithium-jon
Materiali: ABS

Kodi: K86-242 Category:

Është një paisje shumë funksionale e cila vjen me:
1 Kokë për depilim të thellë me rrënjë
1 Kokë për rroje sipërfaqësore
Dhe një Kokë larguese të kaluesit për të përmbushur kërkesa të ndryshme.
Efiçiente dhe shumë Efektive
Është e prodhuar për tu përshtatur me të gjitha pjesët e trupi, si Këmbët, fytyra, zona bikini dhe pjesë tjera
Vjen me dy shpejstësi levizëse që e bën përfekte për depilim në pjesët të ndryshme dhe të ndishme të trupit.
Vjen me karikues
Punon me rrymë dhe me bateri

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Makine Depilimi KEMEI”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • No ratings found yet!

Menu