Përshkrim

Makine rroje 3 në 1

Marka DSP 40003

Me një dizajn ergonomik.

Me 3 koka te ndryshme.

Punon me bateri 1.5 V AA

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Makine DSP 3ne1 40003 per hundet dhe veshet”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products