Përshkrim

Makinë qepëse dore Handy Stitch.

Kompakte, mund ta mbani në pëllëmbë të dorës dhe eshte e lëvizshme.

Kjo makinë qepëse pa tela mund të përdoret brenda ose jashtë. Handy Stitch eshte e mrekullueshme për riparime ose punë të shpejta që makinat konvencionale të punës nuk mund të trajtojnë, si pëlhura, ose ndreqja e një xhepi të shqyer pa pasur nevojë të hiqni pantallonat tuaja.

Ju mund ta përdorni për të qepur perde të varura.

Mund të beni me lehtësi qepjen tuaj të zakonshme, modelin e qepjes që ju pëlqen.

Funksionon me 4 bateri me madhësi AA ose përshtatës AC qe mund ta gjeni neper pika te zakonshme.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Makine qepese dore Handy Stitch”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products