Makine qepese dore Handy Stitch

1,490 L1,990 L (-25%)

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kodi:kk-160

Makinë qepëse dore Handy Stitch.

Kompakte, mund ta mbani në pëllëmbë të dorës dhe eshte e lëvizshme.

Kjo makinë qepëse pa tela mund të përdoret brenda ose jashtë. Handy Stitch eshte e mrekullueshme për riparime ose punë të shpejta që makinat konvencionale të punës nuk mund të trajtojnë, si pëlhura, ose ndreqja e një xhepi të shqyer pa pasur nevojë të hiqni pantallonat tuaja.

Ju mund ta përdorni për të qepur perde të varura.

Mund të beni me lehtësi qepjen tuaj të zakonshme, modelin e qepjes që ju pëlqen.

Funksionon me 4 bateri me madhësi AA ose përshtatës AC qe mund ta gjeni neper pika te zakonshme.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Makine qepese dore Handy Stitch”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.31 4.31 rating from 13 reviews

Menu

Makine qepese dore Handy Stitch

Makine qepese dore Handy Stitch

1,490 L1,990 L (-25%)

Shto në Kasë