Përshkrim

Makina qepëse ka një dizajn kompakt dhe përmban të gjitha funksionet e nevojshme për qepje bazë dhe të avancuar.

Makina qepëse me 12 modele qepje është e përkryer për të gjitha punët tuaja të qepjes.

12 modele qepje manuale.

Treguesi i modelit të thurjes.

Sirtar per rrotulla peri.

Prerës i perit.

Me dritë për të lehtësuar gjatë procesit të qepjes.

Motorr 7.2 watts.

Me 2 nivele shpejtësie

Vendosje automatike e modelit të dëshiruar.

Mund të përdoret duke përdorur pedalin e këmbës ose levën qepëse në pjesën e përparme të makinës

Qepje përpara dhe mbrapa.

Drita e ndezur e integruar.

Fuqinë DC 6V.

Përmasat: H: 27.5 x W: 11 x D: 26cm.

Pesha: 1.9kg.

0.0 Average Rating Rated (1 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Submit Your Review

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

 1. Ona

  Pershendetje! Jam e interesuar per “MAKINE QEPESE E MADHE ME 12 MODELE QEPJE”. Keni ne dispozicion?

  Helpful (0) Unhelpful (0)
  • shoppadmin

   pershendetje, po kemi ne gjendje per te porositur ju lutem na shkruani ne rrjete sociale facebook: Shopping tv .al , ne instagram: shoppingtv_albania ne whatsapp +355 69 95 93 545 ose na telefononi.

   Helpful (0) Unhelpful (0)
     More Products