Makine Qepese e madhe me 12 modele qepje

6,990 L7,990 L (-13%)

Sold By: ShoppingTV

9 in stock

Kodi:kk-166

Makina qepëse ka një dizajn kompakt dhe përmban të gjitha funksionet e nevojshme për qepje bazë dhe të avancuar.

Makina qepëse me 12 modele qepje është e përkryer për të gjitha punët tuaja të qepjes.

12 modele qepje manuale.

Treguesi i modelit të thurjes.

Sirtar per rrotulla peri.

Prerës i perit.

Me dritë për të lehtësuar gjatë procesit të qepjes.

Motorr 7.2 watts.

Me 2 nivele shpejtësie

Vendosje automatike e modelit të dëshiruar.

Mund të përdoret duke përdorur pedalin e këmbës ose levën qepëse në pjesën e përparme të makinës

Qepje përpara dhe mbrapa.

Drita e ndezur e integruar.

Fuqinë DC 6V.

Përmasat: H: 27.5 x W: 11 x D: 26cm.

Pesha: 1.9kg.

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1 Review For This Product

 1. by Ona

  Pershendetje! Jam e interesuar per “MAKINE QEPESE E MADHE ME 12 MODELE QEPJE”. Keni ne dispozicion?

  • by shoppadmin

   pershendetje, po kemi ne gjendje per te porositur ju lutem na shkruani ne rrjete sociale facebook: Shopping tv .al , ne instagram: shoppingtv_albania ne whatsapp +355 69 95 93 545 ose na telefononi.

Vendor Information

 • Store Name: ShoppingTV
 • Vendor: ShoppingTV
 • Address:
 • 4.10 4.10 rating from 42 reviews

Menu

Makine Qepese e madhe me 12 modele qepje

6,990 L7,990 L (-13%)

Add to Cart