Përshkrim

Kjo makine qepese eshte e persosur per riparime te shpejta,arnime,tegela,shkurtime,riparime xhepash, kthim pantallonash etj.Riparoni me pasion rrobat shpejte dhe lehte.

Ben te njejten pune si makinat qepese te madha,por kjo eshte e vogel,praktike dhe mund te zhvendoset lehte nga njeri kend tek tjetri.
Nese qepni me dore ju duhet nje sy mjaft i mprehte kohe dhe rezultati sdo te jete i kanaqshem.
Makina funksionon me energji elektrike ose me bateri dhe me ane te pedales dhe Pune te mbare!
(tre bobina per penjte,nje gjilper rezerve,dhe nje shkuese peri)

 

5.0 Average Rating Rated (1 Reviews)

Rated
100%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Submit Your Review

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

  1. Klevis rroshi

    Me pelqen

    Helpful (0) Unhelpful (0)
          More Products