Makine qepese Mesme Sew Whiz

1,990 L4,900 L (-59%)

Sold By: ShoppingTV

25 in stock

Kjo makine qepese eshte e persosur per riparime te shpejta,arnime,tegela,shkurtime,riparime xhepash, kthim pantallonash etj.Riparoni me pasion rrobat shpejte dhe lehte.

Ben te njejten pune si makinat qepese te madha,por kjo eshte e vogel,praktike dhe mund te zhvendoset lehte nga njeri kend tek tjetri.
Nese qepni me dore ju duhet nje sy mjaft i mprehte kohe dhe rezultati sdo te jete i kanaqshem.
Makina funksionon me energji elektrike ose me bateri dhe me ane te pedales dhe Pune te mbare!
(tre bobina per penjte,nje gjilper rezerve,dhe nje shkuese peri)
[youtube v=”-OlHZZgZ6F0″]
Average Rating

5.00

01
( 1 Review )
5 Star
100%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1 Review For This Product

  1. 01

    by Klevis rroshi

    Me pelqen

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.10 4.10 rating from 42 reviews

Menu

Makine qepese e vogel

Makine qepese Mesme Sew Whiz

1,990 L4,900 L (-59%)

Add to Cart