Përshkrim

 

  1. Makin per qethje dhe rruajtje
  2. Perdorimi: Me korent ose me bateri
  3. 4 kater koka te ndryshme per rroje ose qethje
  4. 2 krehera te ndryshem

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Makine qethese dhe rroje 5ne1 DSP-90210”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products