Përshkrim

Eshte padyshim produkt me profesional dhe me i shitur në dyqanin ton.
Kualitet dhe garantuar
Makina përbehet nga trupi metalik, i gdhendur, dhe teha mjaft te mprehte.
Jane keto cilesi qe e bejne makinen qethese, nder me profesionalet, per sallone meshkujsh apo dhe perdorim ne shtepi
Bateri Lithium 1500mah
Karikim i plote 2.5 ore , ndersa perdorim deri ne 300 minuta
Fuqi motorrike si asnje model tjeter, deri ne 7000 RPM

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Makine qethese me Gedhendje”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products