Makine qethese me Gedhendje

2,490 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kodi: k81-99

Eshte padyshim produkt me profesional dhe me i shitur në dyqanin ton.
Kualitet dhe garantuar
Makina përbehet nga trupi metalik, i gdhendur, dhe teha mjaft te mprehte.
Jane keto cilesi qe e bejne makinen qethese, nder me profesionalet, per sallone meshkujsh apo dhe perdorim ne shtepi
Bateri Lithium 1500mah
Karikim i plote 2.5 ore , ndersa perdorim deri ne 300 minuta
Fuqi motorrike si asnje model tjeter, deri ne 7000 RPM
Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Makine qethese me Gedhendje”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.31 4.31 rating from 13 reviews

Menu

Makine qethese me Gedhendje

Makine qethese me Gedhendje