Përshkrim

  • Makina qethese me teha shume te mprehte dhe nje perfornace te larte qethjeje
  • 3 koka prerje nga 1 mm deri ne 3mm.
  • Buton on/off
  • Ekran dixhital per tregimin e xhirove te makines

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Makine qethese profesionale DSP 90286”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products