Makine Qethese & Rroje VGR

2,790 L

Shitur nga: ShoppingTV-pm1

10 in stock

Modeli: V-095.
4 koka kreheri të ndryshme 3 mm, 6 mm, 9 mm, 12 mm
Materiali i tehut: çelik inox.
Pesha: 584 g.
Fuqia: 12w.
Tensioni: 220-240v.
Madhësia e trupit: 18 * 6.5 * 4cm.
Punoje edhe pa qene nevoja ta keni ne prize.

Kodi: K86-247 Kategoritë: ,

Makine qethese mikro-t-outliner prej çeliku me precizion të lartë krijon prerjen perfekte pa qime të mbërthyera dhe pa dëmtime në sipërfaqen e lëkurës. Motori i qetë me shpejtësi të lartë i projektuar posaçërisht për parukierët mund të sigurojë një përvojë të rehatshme prerjeje për fëmijët dhe të moshuarit
Një makinë rroje e gjithanshme për pastrim të lehtë që mund të përdoret për të rruar mjekrën, flokët dhe tentakulat shpejt. Pas prerjes, tehu i papërshkueshëm nga uji mund të lahet nën rubinet, gjë që është shumë e përshtatshme dhe e shpejtë.

Kjo makinë prerëse flokësh është një stilim i shkëlqyeshëm për meshkujt për një përvojë pastrimi pa probleme në shtëpi ose në lëvizje.
Mjete prerëse flokësh perfekte për të gjitha modelet e flokëve të fytyrës: prerëse flokësh, prerëse për mjekrën për mustaqe. Kordoni/wireless ju lejon të përdorni gërshërën me bateri liri ose kur është duke u ngarkuar.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Makine Qethese & Rroje VGR”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • No ratings found yet!

Menu