Përshkrim

Makine qethese mikro-t-outliner prej çeliku me precizion të lartë krijon prerjen perfekte pa qime të mbërthyera dhe pa dëmtime në sipërfaqen e lëkurës. Motori i qetë me shpejtësi të lartë i projektuar posaçërisht për parukierët mund të sigurojë një përvojë të rehatshme prerjeje për fëmijët dhe të moshuarit
Një makinë rroje e gjithanshme për pastrim të lehtë që mund të përdoret për të rruar mjekrën, flokët dhe tentakulat shpejt. Pas prerjes, tehu i papërshkueshëm nga uji mund të lahet nën rubinet, gjë që është shumë e përshtatshme dhe e shpejtë.

Kjo makinë prerëse flokësh është një stilim i shkëlqyeshëm për meshkujt për një përvojë pastrimi pa probleme në shtëpi ose në lëvizje.
Mjete prerëse flokësh perfekte për të gjitha modelet e flokëve të fytyrës: prerëse flokësh, prerëse për mjekrën për mustaqe. Kordoni/wireless ju lejon të përdorni gërshërën me bateri liri ose kur është duke u ngarkuar.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Makine Qethese & Rroje VGR”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products