Përshkrim

Makine qethese shume praktike per perdorim.

Perdoret me korent

Preres inoksi me gjeresi 40 mm

Buton On/Off per ndezje dhe fikje

Kater preres per gjatesi te ndryshme 3,6,9,13 mm

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Makine qethese severin 0707”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products