Përshkrim

Makine qethje dhe rroje

Marka: DSP

Modeli: F-90030.

Makina DSP 8 ne 1 per te hequr floket, mjekren

Me bateri te rikarikueshme.

Me 5 koka te ndryshme.

1. Per prerje te qimeve te mjekres

2. Per heqjen e mjekres deri ne zero.

3. Per heqjen e qimeve te hundes.

4. Per heqjen e qimeve te trupit.

5. Per qethjen e flokeve.

Ne paketim do te gjeni 4 krehera me gjatesi te ndryshme: 12mm, 9mm, 6mm dhe 3mm.

Paketimi permban: mbajtesen e aksesoreve, nje kreher, nje furce per pastrimin e makines dhe nje shishe te vogel me vaj.

Fuqia 110 – 220 V

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Makine qethje dhe rroje DSP 8ne1 F-90030”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products