Përshkrim

Makine Qethje dhe Rroje DSP

Modeli: F-90036

Tensioni: 220-240V, 50 / 60HZ.

Fuqia 3W

9 nivele të gjatësisë ose përdorni atë pa krehër për një prerje prej 0.5 mm.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Makine Qethje dhe Rroje DSP F-90036”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products