Përshkrim

 

Ju mund ta lani këtë makine rroje me ujë.

Rezistente ndaj ujit.

Me bateri te rikarikueshme

Koke per Qethje, koke per rroje dhe koke per heqjen e qimeve tek veshet dhe hunda

Tensioni: 220V-240V

Frekuenca 50Hz / 60Hz

Fuqia 3W

Bateria 600 mAh

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Makine Qethje dhe Rroje Gemei 3ne1 GM-573”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products