Makine Qethje dhe Rroje Gemei 3ne1 GM-589

1,790 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

 

Ju mund ta lani këtë makine rroje me ujë. Rezistente ndaj ujit.

Me bateri te rikarikueshme

Koke per Qethje, koke per rroje dhe koke per heqjen e qimeve tek veshet dhe hunda

Tensioni: 220V-240V

Frekuenca 50Hz / 60Hz

Fuqia 3W

Bateria 600 mAh

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Makine Qethje dhe Rroje Gemei 3ne1 GM-589”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu

Makine Qethje dhe Rroje Gemei 3ne1 GM-589