Përshkrim

Gemei GM-609

Sistem të avancuar Rruajtje

Mbi 40 minuta përdorim të vazhdueshëm

Dizajn ergonomik dhe modelim te efektshëm

Motor i fuqishëm

Bateri 900 mAh

Kunsumi i energjise 7 w

Voltage 220/240 V

Frekuenca 50/60 Hz

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Makine Qethje dhe Rroje Gemei GM-609”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products