Përshkrim

  • Preres profesional i flokeve, perdor teknologjine e fundit te teheve mprehes.
  • eknologji e cila eshte shume here me mprehese se tehet e zakonshem prej celiku.
  • Makine rroje per rruajtje e shpejte dhe pa demtim e lekures, tehe qe vete mprihen dhe jane te lehte per t’u mirembajtur.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Makine qethje Gemei GM-6079”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products