Makine qethje Gemei GM-6079

2,290 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

  • Preres profesional i flokeve, perdor teknologjine e fundit te teheve mprehes.
  • eknologji e cila eshte shume here me mprehese se tehet e zakonshem prej celiku.
  • Makine rroje per rruajtje e shpejte dhe pa demtim e lekures, tehe qe vete mprihen dhe jane te lehte per t’u mirembajtur.
Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Makine qethje Gemei GM-6079”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu

Makine qethje Gemei GM-6079