Makine Rroje 14N1 DSP

4,000 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

  • Koka te ndryshme per cdo model prerje.
  • Tensioni: 5V
  • Bateria: 500mAh
  • Koha e karikimit: 2-3h
  • Koha e punës: 45min

Mënyra unike e karikimit magnetik e ben kete makine me te lehte ne perdorim,pasi punon me bateri dhe mund te merret kudo.

Me krehërat udhëzues të madhësive të ndryshme, ju mund t’i shkurtoni flokët ose mustaqet më saktë.

Kjo është zgjidhja më e mirë për ata që nuk mund të gjejnë sallon aty pranë ose që duan të kursejnë para dhe kohë.

E përshtatshëm për parukierë profesionistë që krijojne modele të ndryshme flokësh.

Teknologjia e përmirësuar e papërshkueshme nga uji bën që kjo makine të mund të përdoret në kushte të lagështa dhe të thata.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Makine Rroje 14N1 DSP”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu