Përshkrim

Mënyra unike e karikimit magnetik e ben kete makine me te lehte ne perdorim,pasi punon me bateri dhe mund te merret kudo.

Me krehërat udhëzues të madhësive të ndryshme, ju mund t’i shkurtoni flokët ose mustaqet më saktë.

Kjo është zgjidhja më e mirë për ata që nuk mund të gjejnë sallon aty pranë ose që duan të kursejnë para dhe kohë.

E përshtatshëm për parukierë profesionistë që krijojne modele të ndryshme flokësh.

Teknologjia e përmirësuar e papërshkueshme nga uji bën që kjo makine të mund të përdoret në kushte të lagështa dhe të thata.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Makine Rroje 14N1 DSP”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products