Përshkrim

DSP 3 në 1 për fytyrën për prerë qimet e mjekrës për vetullat per hundën dhe veshet

Model F-40002

Tensioni: 220-240 V

Frekuenca 50/60 HZ

Fuqia 3 W

Materiali: ABS dhe çeliku

Bateri te rikarikueshme

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Makine rroje 3ne1 DSP F-40002”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products