Makine Rroje 5N1 Gemei

2,990 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Mjetet e duhura për të përcaktuar stilin tuaj
* Treguesi LED
* Koha e karikimit 1.5 orë
* Koha e funksionimit 60 minuta
* Furnizimi me energji elektrike - 110-240v -50/60Hz, Maksimumi:0.2A
* Prerëse për mjekër
* Prerëse flokësh
* Makinë rroje
* Prerëse hunde
* Prerëse vetullash
Kodi: K86-237 Kategoritë: , , ,

Multiprerësi funksional Gemei për meshkuj do të jetë një pajisje ideale për prerjen e flokëve në çdo zonë problematike.

Kjo pajisje do të ndihmojë në ruajtjen e një forme të bukur të mustaqeve dhe mjekrës, në largimin e qimeve të padëshiruara në hundë, veshë dhe trup.

Kjo makine , mund të punojë në mënyrë të pandërprerë prej 60 minutash.

Tehet janë prej çeliku inox, rezistent ndaj deformimeve dhe faktorëve të jashtëm negativ.

 
Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Makine Rroje 5N1 Gemei”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu