Përshkrim

Multiprerësi funksional Gemei për meshkuj do të jetë një pajisje ideale për prerjen e flokëve në çdo zonë problematike.

Kjo pajisje do të ndihmojë në ruajtjen e një forme të bukur të mustaqeve dhe mjekrës, në largimin e qimeve të padëshiruara në hundë, veshë dhe trup.

Kjo makine , mund të punojë në mënyrë të pandërprerë prej 60 minutash.

Tehet janë prej çeliku inox, rezistent ndaj deformimeve dhe faktorëve të jashtëm negativ.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Makine Rroje 5N1 Gemei”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products