Përshkrim

Makine rroje AEG

Model: HR 5654

Sistem i trefishtë i prerjes me koka rroje fleksibël për rroje të shpejtë dhe të saktë

Kokë rroje mund të shpërbëhet për nje pastrim sa me të lehtë

Treguesi i karikimit

Aksesorë: Kabllo për mbushje të baterisë, furçë pastrimi, kapak, qese për ruajtjez

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Makine rroje AEG HR 5654”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products