Makine rroje “Geemy Gm-657”

1,580 L

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi:K133-91

Category:

Geemy Professional GM-657n makine rroje elektrike. Mund ta perdorni edhe per prerjen e flokeve.

Ka nje dizenjim modern, karikojeni dhe perdorni ate pa u bezdisur nga telat dhe fishat.

Suporton perdorim deri ne 60 minuta pasi eshte karikuar plotesisht.

Tehu eshte material celiku qe nuk ndryshket si dhe pastrohet lehtesisht.

Opsione te ndryshme kreheresh per prerje duke filluar nga gjatesia me e shkurter 3 mm, 6mm, 9mm dhe 12mm.

Be the first to review “Makine rroje “Geemy Gm-657””

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.14 4.14 rating from 44 reviews

Menu

Makine rroje "Geemy Gm-657"

1,580 L

Add to Cart