Përshkrim

Geemy Professional GM-657n makine rroje elektrike. Mund ta perdorni edhe per prerjen e flokeve.

Ka nje dizenjim modern, karikojeni dhe perdorni ate pa u bezdisur nga telat dhe fishat.

Suporton perdorim deri ne 60 minuta pasi eshte karikuar plotesisht.

Tehu eshte material celiku qe nuk ndryshket si dhe pastrohet lehtesisht.

Opsione te ndryshme kreheresh per prerje duke filluar nga gjatesia me e shkurter 3 mm, 6mm, 9mm dhe 12mm.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Makine rroje “Geemy Gm-657””

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products