Përshkrim

PER NJE PASTRIM PERFEKT PER FLOKET APO MJEKREN

E VLEFSHME PER PERDORIM PROFESIONAL

PROJEKTUAR PER TE OFRUAR NJE PERFORMANCE SUPER TE LARTE

KY MODEL SIGURON NJE RROJE PRECIZE DHE NJE ESTITKE SHUME TERHEQESE

PLLAKE ME VESHJE ARI E CILA NUK LEJON ASNJE LLOJ ACARIMI EDHE NE LEKUREN ME TE NDJESHME

EKRAN LED ME TREGUES PER NIVELIN E BATERISE DHE XHIROT E MAKINES

PAKETIMI PERMBAN EDHE CANTEN E VET

ME BATERI LITHIUM

DERI NE 90 MINUTA KARIKIM

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Makine Rroje Kemei Shaver”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products