Makine Rroje Kemei Shaver

2,700 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

1.Makina rroje elektrike Kemei eshte makina rroje më e fundit nga Kemei, e aftë për t’ju dhënë rezultate me cilësi të lartë.

2. Kokë prerëse e pavarur lundruese,e përshtatshme për konturin e fytyrës dhe kokës.

3. Rrjeta e dyfishtë fleksibël 360°dhe sipërfaqja e thikës mund të trajtojë lehtësisht pjesët e vështira për t’u rruar.

4. Me kokën e saj të dyfishtë rrjetë ju do të perfitoni një përfundim cilësor për lëkurën tuaj, duke u kujdesur për të në të njëjtën kohë. E gjithë kjo me shumë pak zhurmë.

5. E pajisur me tre pozicione fuqie levizje dhe koha e perdorimit zgjat 12minuta.

 

Kodi: K86-238 Kategoritë: , ,

PER NJE PASTRIM PERFEKT PER FLOKET APO MJEKREN

E VLEFSHME PER PERDORIM PROFESIONAL

PROJEKTUAR PER TE OFRUAR NJE PERFORMANCE SUPER TE LARTE

KY MODEL SIGURON NJE RROJE PRECIZE DHE NJE ESTITKE SHUME TERHEQESE

PLLAKE ME VESHJE ARI E CILA NUK LEJON ASNJE LLOJ ACARIMI EDHE NE LEKUREN ME TE NDJESHME

EKRAN LED ME TREGUES PER NIVELIN E BATERISE DHE XHIROT E MAKINES

PAKETIMI PERMBAN EDHE CANTEN E VET

ME BATERI LITHIUM

DERI NE 90 MINUTA KARIKIM

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Makine Rroje Kemei Shaver”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu