Përshkrim

Makine ergonometrike e lehte per tu perdorur, krijon rruajtjen e persosur, pa irritime dhe prerje ne lekure. Mund te perdoret per burra madje dhe nga femijet e vegjel. Makine rroje profesionale me motorr efikas dhe te shpejte.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Makine rroje kunder ujit DSP-90110”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products