Makine Rroje Vintage T9

2,490 L

Shitur nga: ShoppingTV

In stock

  • Materiali: ABS, Aliazh
  • Bateri litiumi 1 x 3.7V 500mAh
  • Fuqia e hyrjes: 5V / 1A
  • Koha e karikimit: 2 ore
  • Kreherat: 1 mm, 2 mm, 3 mm, 4 mm
  • Permasa e makine 14.5 * 4cm
Kodi: K28-87 Category:

Makine qethje e rikarikueshme per stilimin e flokeve te meshkujve ne stil Vintage.

Me kater krehera te ndryshem (1.5 / 2/3/4 mm) per gjatesi te ndryshme te flokeve.

Motor i fuqishem i cili ndihmon këtë makinë prerëse flokësh të funksionojë në mënyrë të përsosur dhe të qëndrueshme me dridhje të ulët, nuk do të shkaktojë zhurmë të lartë, duke ju dhënë një përvojë të kënaqshme të prerjes së flokëve.

I lehte dhe efektiv ne perdorim, pa nevojen e nje kabelli ne perdorim i pershtatshem per perdorim shtepiak dhe sallon profesional.

 

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Makine Rroje Vintage T9”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu