Përshkrim

Makine qethje e rikarikueshme per stilimin e flokeve te meshkujve ne stil Vintage.

Me kater krehera te ndryshem (1.5 / 2/3/4 mm) per gjatesi te ndryshme te flokeve.

Motor i fuqishem i cili ndihmon këtë makinë prerëse flokësh të funksionojë në mënyrë të përsosur dhe të qëndrueshme me dridhje të ulët, nuk do të shkaktojë zhurmë të lartë, duke ju dhënë një përvojë të kënaqshme të prerjes së flokëve.

I lehte dhe efektiv ne perdorim, pa nevojen e nje kabelli ne perdorim i pershtatshem per perdorim shtepiak dhe sallon profesional.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Makine Rroje Vintage T9”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products