Makineri kafe filter “Ariete”

8,490 L9,990 L (-15%)

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi: k156-41

Makineri per kafe filter nga marka e famshme “Ariete”, me nje dizenjo elegante me detaje pastel.

Ben nga 2 deri ne 12 kafe njeheresh.
Ekran LCD dhe Timer per te programuar berjen e kafes ne 24 oret e ardhshme.
Me ibrik qelqi (xham i temperuar qe i reziston temperaturave).
Pllaka mbeshtetese e mban kafen e nxehte per 30 minuta.
Mbajtesja e filtrit dhe ibriku pastrohen shume lehte.

Be the first to review “Makineri kafe filter “Ariete””

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.50 4.50 rating from 10 reviews

Menuja kryesore

Makineri kafe filter "Ariete"

8,490 L9,990 L (-15%)

Add to Cart