Përshkrim

Makineri per kafe filter nga marka e famshme “Ariete”, me nje dizenjo elegante me detaje pastel.

Ben nga 2 deri ne 12 kafe njeheresh.
Ekran LCD dhe Timer per te programuar berjen e kafes ne 24 oret e ardhshme.
Me ibrik qelqi (xham i temperuar qe i reziston temperaturave).
Pllaka mbeshtetese e mban kafen e nxehte per 30 minuta.
Mbajtesja e filtrit dhe ibriku pastrohen shume lehte.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Makineri kafe filter “Ariete”1342BL”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

ShoppingTV 4.70 (10 Reviews)
  • Address:
Visit Store
More Products