Përshkrim

Tensioni i hyrjes: AC 220V/50HZ
Vëllimi: 3L/5L/7L/11L/30L
Materiali: aliazh alumini, çelik inox dhe materiale të tjera të kategorisë ushqimore
I përshtatshëm për: qumësht, qumësht soje, kos, qumësht pluhur etj.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Makineri per nxjerrjen e gjalpit”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products