Description

Tensioni i hyrjes: AC 220V/50HZ
Vëllimi: 3L/5L/7L/11L/30L
Materiali: aliazh alumini, çelik inox dhe materiale të tjera të kategorisë ushqimore
I përshtatshëm për: qumësht, qumësht soje, kos, qumësht pluhur etj.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Be the first to review “Makineri per nxjerrjen e gjalpit”

Your email address will not be published.

You have to login to add images.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Damiano 4.63 (8 Reviews)
  • Store Name: smart-shoppingtv
  • Address:
Visit Store
More Products