Përshkrim

Makineri per shkrirjen e dyllit DSP F-70004

Tensioni 220-240 V

Frekuenca 50/60 HZ

Fuqia 80 W

Kontrollin e temperaturës normale dhe dritës paralajmëruese

I pershtatshem per te gjitha llojet e dylleve: Depilim i forte, rrip i depilimit, depilim parafine

Përfshini enë shtesë alumini dhe mund të lëvizni me dorezë

Duke përdorur ngrohësin për rreth 30 minuta, dylli do të shkrihet

Ruajtjen e nxehtësisë pas 20-30 minutash.

Ndihmon në heqjen e qimeve nga krahët, këmbët, nën krahët dhe zonën e bikinit.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Makineri per shkrirjen e dyllit DSP F-70004”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products