Përshkrim

Makine per shkrirjen e dyllit e markes DSP.

Model F-70005

Me ngjyre te zeze dhe te bardhe.

Fuqia 80 W

Përfshini enë shtesë alumini dhe mund të lëvizni me doreze

Kontroll te nxehtesise 60 – 110 grade.

Shume praktike dhe efikase per nje depilim.

Ne paketimi do te gjeni 1 qese dylli dhe disa shkopa per hapjen e dyllit.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Makineri per shkrirjen e dyllit DSP F-70005”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products