Përshkrim

Gatuani japrake per vetem pak sekonda.
Kjo pajisje ju ndihmon të përgatisni ato thjesht dhe shpejt.
Mbështjell me gjethe ose me pete.
Fillimisht, vendosni gjethen në shiritin e rulit dhe tërhiqeni pak me gishta
Më pas hidhni një lugë mishi në bazë të trashësisë së kërkuar, shtyjeni levën përpara dhe mbusheni
Dimensioni: 35 x 10 x 6 cm dhe peshon 150 gr.
Mjet i shkëlqyeshëm i kuzhinës për të bërë sushi ose për të rrotulluar ushqimin pa probleme, i lehtë për t’u përdorur.
E lehtë dhe komode per tu levizur apo vendosur kudo ne kuzhinen tuaj.
E lehtë për tu pastruar
Materiali: Plastike ABS ekologjike

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Makineri per Sushi | Japrak”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products