Makineri per Sushi | Japrak

1,190 L

Shitur nga: ShoppingTV-pm1

10 in stock

  • Gatuani japrake per vetem pak sekonda
  • Dimensioni: 35 x 10 x 6 cm dhe peshon 150 gr
  • E lehtë dhe komode per tu levizur apo vendosur kudo ne kuzhinen tuaj.
  • E lehtë për tu pastruar
Kodi: K139-141 Kategoritë: , Tag:

Gatuani japrake per vetem pak sekonda.
Kjo pajisje ju ndihmon të përgatisni ato thjesht dhe shpejt.
Mbështjell me gjethe ose me pete.
Fillimisht, vendosni gjethen në shiritin e rulit dhe tërhiqeni pak me gishta
Më pas hidhni një lugë mishi në bazë të trashësisë së kërkuar, shtyjeni levën përpara dhe mbusheni
Dimensioni: 35 x 10 x 6 cm dhe peshon 150 gr.
Mjet i shkëlqyeshëm i kuzhinës për të bërë sushi ose për të rrotulluar ushqimin pa probleme, i lehtë për t’u përdorur.
E lehtë dhe komode per tu levizur apo vendosur kudo ne kuzhinen tuaj.
E lehtë për tu pastruar
Materiali: Plastike ABS ekologjike

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Makineri per Sushi | Japrak”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • No ratings found yet!

Menu

Makineri per Sushi | Japrak