Përshkrim

Makineria ujit Lexical është një pajisje shumë e mirë për ambjetet e zyrave dhe për në shtëpi gjithashtu.

Me këtë pajisje ju mund të mbani ujin në temperaturën që ju dëshironi.

220-240v 50-60 Hz, 550/85 w

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Makineri Uji Ftohese/Ngrohese Lexical”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products