Makineri Uji Ftohese/Ngrohese Lexical

14,990 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kodi: K86-223

Makineria ujit Lexical është një pajisje shumë e mirë për ambjetet e zyrave dhe për në shtëpi gjithashtu.

Me këtë pajisje ju mund të mbani ujin në temperaturën që ju dëshironi.

220-240v 50-60 Hz, 550/85 w

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Makineri Uji Ftohese/Ngrohese Lexical”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.31 4.31 rating from 13 reviews

Menu

Makineri Uji Ftohese/Ngrohese Lexical

Makineri Uji Ftohese/Ngrohese Lexical