Përshkrim

Per ushqim te fresket dhe te shendetshem.
Qese vakumi per ushqim + makineria qe mund te thithni ajrin.
Proces i shpejte, rreth 20 sekonda per te mbyllur nje qese.
Teper e thjeshte ne perdorim.
Pompa heq ajrin duke e mbajtur ushqimin te fresket.
E përkryer për përdorim të përditshëm me mish, djathë, fruta, perime dhe ushqime të tjera të ngrira.
Paketimi vjen me 10 qese,ndersa qeset e tjera mund te blihen ne supermaket
Permasat e makines elektrike jane 7.6cm x 41.4 cm x 13.6 cm
Perbehet nga materiali i plastikes shume cilesore ABS

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Makineri vakumi për ushqime +10 qese”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products