Përshkrim

Masazh dhe trajtim kembesh si ne sallone pedikyri, ne kushtet e shtepise!
Pastron, masazhon dhe shplodh kembet ne menyre automatike.
Eshte nje mini vaske me hidromasazh per kembet me teknologji relaksuese vibrimi.

Tensioni 220-240 V
Frekuenca 50-60 Hz
Fuqia 500 W
Pesha 2.3Kg
Permasat 377 x 222 x 440 mm

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Masazhator per kembet SQ-368”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products