Masazhator per kembet SQ-368

5,900 L7,000 L (-16%)

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kodi:K135-1

Masazh dhe trajtim kembesh si ne sallone pedikyri, ne kushtet e shtepise!
Pastron, masazhon dhe shplodh kembet ne menyre automatike.
Eshte nje mini vaske me hidromasazh per kembet me teknologji relaksuese vibrimi.

Tensioni 220-240 V
Frekuenca 50-60 Hz
Fuqia 500 W
Pesha 2.3Kg
Permasat 377 x 222 x 440 mm

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Masazhator per kembet SQ-368”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.31 4.31 rating from 13 reviews

Menu

Masazhator per kembet SQ-368

5,900 L7,000 L (-16%)

Shto në Kasë