Jastek per masazh

1,990 L2,690 L (-26%)

Sold By: ShoppingTV

In stock

Kodi:kk-20

Pershkrimi

Ju shpesh ndjeni dhimbje në shpatull,  qafën, shpine veçanërisht ato që shpesh punojnë gjatë në kompjuter bëjnë lodhje mendore.

Kjo është një zgjidhje e madhe për të trajtuar dhimbjet në kokë, qafën, supet, kofshët, shpejt dhe me efikasitet te larte.

Mund të përdoret për masazh për vende të shumta në trup, si qafa, supet, prapa, bark, kofshë, këmbët, duart etj.

Funksionin me infra të kuqe përmirëson qarkullimin e gjakut, rrit metabolizmin e qelizave. ul tensionin e muskujve duke larguar lodhjen.

Pesha: 1400 gr

Dimensionet: 33 x 20 x 10 cm

Furnizimi me energji elektrike: 220V

Frekuenca 50Hz

Fuqia: 22W

Vjen me dy koka per burimi e energjise nje prize normale dhe per te marre energji nga makina.

Reviews (2)

Average Rating

5.00

01
( 2 Reviews )
5 Star
100%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

2 Reviews For This Product

 1. by Rozafat Sopaj

  Sa kohe vonon si porosi?

  • by shoppadmin

   Pershendetje, brenda Tiranes eshte brenda 24 oreve, ndersa ne rrethe brenda 72 oreve.
   Faleminderit

 2. 01

  by Dritan Zaganjori

  Jastek masazhues

Vendor Info

Vendor Information

 • Store Name: ShoppingTV
 • Vendor: shoppadmin
 • Address:
 • 4.00 4.00 rating from 26 reviews

More Products

Shop By Departments

Shopping Cart

No products in the cart.