Përshkrim

Masazhimi i fytyres me Derma roller system
  • Eshte perfekt per eleminimin e akneve, rrudhave, strijave dhe heqjen e selulitit .
  • Ndihmon ne rritjen e nivelit te kolagjenit ne lekuren tuaj.
  •  Perdorim te vazhdueshem I Derma Roller mundeson rigjenerimin e lekures.
  •  Testuar biologjikolisht qe jep rezultate mahnitese.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Masazhues i fytyres me Derma roller system”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products