Përshkrim

✔️Shpejtesi specifike per muskujt e kraheve, kembeve, qafes apo dhe duarve,1200-3200 rrotullime/min.
✔️Aktivizon muskujt, ndihmon ne qarkullimin e gjakut si dhe redukton dhimbjet.
✔️Mund ta perdorni kudo ndodheni ne shtepi, ne palester apo dhe ne zyre.
✔️Paketimi perfshin : Masazhuesin, 4 koka te ndryshme masazhi, karikuesin dhe manualin.

Paisje ideale per personat qe vuajne nga problemet e qafes dhe shpatullave dhe qe punojne shume ulur.

Karikohet me energji elektrike.

Me fuqi 100 ~ 240W.

Tension 24V DC.

Lloji : Li-jon.

Bateri : 2000mAh.

Orari i funksionimt : 3 orë.

Shpejtësia me te cilen punon: 3000r / min

Pesha : 1.5 kg

Permasat: 25 x 23cm

Frekuenca: 50-60 Hz

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Masazhues “Fascial Gun””

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products