Masazhues relaksues per qafen

2,290 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

-Përdor teknika të përparuara të fizioterapisë për të relaksuar muskujt përmes elektro-stimulimit
-Stimulon qarkullimin e gjakut, eliminon hematomën dhe inflamacionin.
-Qetëson dhimbjen e qafës dhe relakson pikat e ngurtësisë të shkaktuara nga ndryshimi i rruazave
-Gjashtë mënyra të ndryshme masazhi
-10 nivele intensiteti

Kodi: K86-205 Category:

Dhimbjet e qafës mund të jenë të vështira për tu trajtuar, veçanërisht kur nuk trajtohen si duhet.

Pavarësisht nëse jeni lodhur duke përjetuar dhimbje në qafë ose thjesht përpiqeni të relaksoheni, kjo pajisje masazhuese elektronike synon të trajtojë dhimbjen e qafës.

-Përdor teknika të përparuara të fizioterapisë për të relaksuar muskujt përmes elektro-stimulimit
-Stimulon qarkullimin e gjakut, eliminon hematomën dhe inflamacionin.
-Qetëson dhimbjen e qafës dhe relakson pikat e ngurtësisë të shkaktuara nga ndryshimi i rruazave
-Gjashtë mënyra të ndryshme masazhi
-10 nivele intensiteti

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Masazhues relaksues per qafen”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu

Masazhues relaksues per qafen