Përshkrim

Dhimbjet e qafës mund të jenë të vështira për tu trajtuar, veçanërisht kur nuk trajtohen si duhet.

Pavarësisht nëse jeni lodhur duke përjetuar dhimbje në qafë ose thjesht përpiqeni të relaksoheni, kjo pajisje masazhuese elektronike synon të trajtojë dhimbjen e qafës.

-Përdor teknika të përparuara të fizioterapisë për të relaksuar muskujt përmes elektro-stimulimit
-Stimulon qarkullimin e gjakut, eliminon hematomën dhe inflamacionin.
-Qetëson dhimbjen e qafës dhe relakson pikat e ngurtësisë të shkaktuara nga ndryshimi i rruazave
-Gjashtë mënyra të ndryshme masazhi
-10 nivele intensiteti

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Masazhues relaksues per qafen”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products