Mbajtes Telefoni

990 L

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi: k86-149

Mbajtese celulari universal shume funskionale.

E pershtatshem per tu perdorur ne cdo vend qe ju jeni,
✔️te shikoni film nderkohe qe c’lodheni ne krevatin tuaj,
✔️te degjoni muzike,
✔️ta perdorni si GPS teksa udhetoni apo dhe te luani lojen tuaj te preferuar pa u shqetesuar me per lodhjen qe ju shkaton telefoni nderkohe qe e mbani.

Mund ta dizenjoni formen e mbajteses sipas fantazise dhe rehatise tuaj. Rrotullohet ne 360°, mund ta poziciononi ne kendin qe ju e keni me te pershtatshem.
Mund ta mbani celularin vertikalisht apo horizontalisht, zgjidheni ju.
Suporton celularet me permasa deri ne 6.3 inches.
Materiai: Alumin
Permasat: 130*65*40mm

Be the first to review “Mbajtes Telefoni”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore