Përshkrim

Mbajtese celulari universal shume funskionale.

E pershtatshem per tu perdorur ne cdo vend qe ju jeni,
✔️te shikoni film nderkohe qe c’lodheni ne krevatin tuaj,
✔️te degjoni muzike,
✔️ta perdorni si GPS teksa udhetoni apo dhe te luani lojen tuaj te preferuar pa u shqetesuar me per lodhjen qe ju shkaton telefoni nderkohe qe e mbani.

Mund ta dizenjoni formen e mbajteses sipas fantazise dhe rehatise tuaj. Rrotullohet ne 360°, mund ta poziciononi ne kendin qe ju e keni me te pershtatshem.
Mund ta mbani celularin vertikalisht apo horizontalisht, zgjidheni ju.
Suporton celularet me permasa deri ne 6.3 inches.
Materiai: Alumin
Permasat: 130*65*40mm

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Mbajtes Telefoni”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products