Përshkrim

Mbajtëse buke plastike.
Mbani bukën të freskët për një kohë të gjatë në kutinë me përmasa: 48 x 26.5 x 18.5 cm.
Përshatet me cdo ambjent dhe në cfarëdo lloj aredimi.
Dizajni modern me një dere rrotulluese i jep këtij produkti prakticitetin në përdorim.
Nuk përmban përbërës të rrezikshëm, duke e bërë të sigurt për fëmijët dhe gjithe familjen

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Mbajtese buke plastike”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products