Përshkrim

Mbajtese Celulari me sensor dhe Wireless charger.

Njekohesisht mund te mbani celularin dhe te karikoni kur jeni ne makine.

Sensor levizje per mbajtjen e celularit.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Mbajtese Celulari me sensor dhe Wireless charger”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products