Mbajtese Celulari me sensor dhe Wireless charger

1,490 L2,490 L (-40%)

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kodi:K13-450

Mbajtese Celulari me sensor dhe Wireless charger.

Njekohesisht mund te mbani celularin dhe te karikoni kur jeni ne makine.

Sensor levizje per mbajtjen e celularit.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Mbajtese Celulari me sensor dhe Wireless charger”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.31 4.31 rating from 13 reviews

Menu

Mbajtese Celulari me sensor dhe Wireless charger

1,490 L2,490 L (-40%)

Shto në Kasë