Përshkrim

Mbajtese telefoni qe ka aftesi te zmadhoje pamjet dhe ta paraqesi ne nje ekran 12 inch duke ju lejuar te shihni filma apo vidio argetuese pa shume mundime te tilla si lodhja e syve apo dhe lodhja e duarve.

Fare thjesht e vendosni telefonin ne strukturen plastike, pozicioni per telefonin eshte ne material prej silikoni qe nuk lejon rreshqitjen duke e bere te qendrueshem.
Pjesa per xhami do te jete pikerisht ekrani qe do te zmadhoje pamjet deri ne 3-4 here duke ju fale shume komoditet.
Rekomandohet jo shume erresire gjate perdorimit qe te keni efektivitet 100%.

Nuk ka nevoje per energji elektrike apo per ta karikuar, as fishat e bezdisshme nuk do tju pengojne me. Ajo cfare ju duhet eshte vetem MBAJTESJA CELULARIT & SMARTPHONI juaj.

Paisja pershtatet me cdo lloj telefoni dhe zmadhon pamjen e tyre.

Madhësia e produktit: 260 x 174 x 9mm.
Zmadhimi: 3-4 here.
Materiali i produktit: ABS plastike + lente fenier.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Mbajtese Celulari me veti zmadhuese 3D per Smartphone”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products