Mbajtese Celulari me veti zmadhuese 3D per Smartphone

1,490 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kodi:k86-159

Kodi: K86-159 Kategoritë: ,

Mbajtese telefoni qe ka aftesi te zmadhoje pamjet dhe ta paraqesi ne nje ekran 12 inch duke ju lejuar te shihni filma apo vidio argetuese pa shume mundime te tilla si lodhja e syve apo dhe lodhja e duarve.

Fare thjesht e vendosni telefonin ne strukturen plastike, pozicioni per telefonin eshte ne material prej silikoni qe nuk lejon rreshqitjen duke e bere te qendrueshem.
Pjesa per xhami do te jete pikerisht ekrani qe do te zmadhoje pamjet deri ne 3-4 here duke ju fale shume komoditet.
Rekomandohet jo shume erresire gjate perdorimit qe te keni efektivitet 100%.

Nuk ka nevoje per energji elektrike apo per ta karikuar, as fishat e bezdisshme nuk do tju pengojne me. Ajo cfare ju duhet eshte vetem MBAJTESJA CELULARIT & SMARTPHONI juaj.

Paisja pershtatet me cdo lloj telefoni dhe zmadhon pamjen e tyre.

Madhësia e produktit: 260 x 174 x 9mm.
Zmadhimi: 3-4 here.
Materiali i produktit: ABS plastike + lente fenier.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Mbajtese Celulari me veti zmadhuese 3D per Smartphone”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu

Mbajtese Celulari me veti zmadhuese 3D per Smartphone