Përshkrim

Mbajtese Celulari per makine

Marka: Baseus

Model: SUYL-XP01

Dizajni trekëndësh mban telefonin me vendosmëri dhe saktësi

Perdoret për telefon celular me ekran 4.0 deri 6.5 inç

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Mbajtese Celulari per makine Baseus”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products