Përshkrim

🛑Me 10 rafte qe mund te mbani deri në 30 palë këpucë.
🛑Komode për ta mbajtur në sallon, në ballkon apo kudo që ju duket ju e përshtatshme.
🛑Ndihmon të ruani hapësirën ne shtepi si dhe rrregullin e shtepise
🛑Madhësia e produktit: gjatësia 55 cm x gjerësia 17 cm x
lartësia 142 cm.
🛑Perbehet prej materialit te plastikes dhe celikut-inox.
🛑Ai mund te paloset dhe te montohet sipas deshires suaj duke zgjedhur gjatesine qe deshironi per numrin e kepuceve qe mund te keni ne gjendje.
Mund ta beni me 2, 3, 5 deri ne 10 kate sipas nevoja qe keni.

Produkti qe mungon ne shtepine tuaj!

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Mbajtese Kepucesh”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products