Mbajtese Kepucesh

1,490 L1,990 L (-25%)

Shitur nga: smart-shoppingtv

Out of stock

Kodi:KK-246

🛑Me 10 rafte qe mund te mbani deri në 30 palë këpucë.
🛑Komode për ta mbajtur në sallon, në ballkon apo kudo që ju duket ju e përshtatshme.
🛑Ndihmon të ruani hapësirën ne shtepi si dhe rrregullin e shtepise
🛑Madhësia e produktit: gjatësia 55 cm x gjerësia 17 cm x
lartësia 142 cm.
🛑Perbehet prej materialit te plastikes dhe celikut-inox.
🛑Ai mund te paloset dhe te montohet sipas deshires suaj duke zgjedhur gjatesine qe deshironi per numrin e kepuceve qe mund te keni ne gjendje.
Mund ta beni me 2, 3, 5 deri ne 10 kate sipas nevoja qe keni.

Produkti qe mungon ne shtepine tuaj!

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Mbajtese Kepucesh”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: smart-shoppingtv
  • Vendor: smart-shoppingtv
  • Address:
  • 4.57 4.57 rating from 7 reviews

Menu

1,490 L1,990 L (-25%)