Përshkrim

Mbajtese kepucesh Inoksi

Me 4 kate kate dhe mban deri ne 12 pale kepuce

Shufra prej inoksi.

Montohet lehte.

Perfekte per korridore apo veranda.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Mbajtëse këpucësh Inoksi me 4 kate”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products