Përshkrim

Mbjatese Magnetike Karikues dhe Kase Baseus per Iphone 7/8

Model: WXAPIPH8N-01

Produkt universal: kase per celularin, karikues per makine dhe mbajtese njekohesisht.

E përshtatshme për iPhone 7/8.

Kase e butë dhe fleksibël ju ofron mbrojtje të të gjitha anëve nga perdorimi i përditshëm.

Funksioni magnetik i thithjes kur e vendosni ne makine.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Mbajtese Magnetike Karikues dhe Kase Baseus per Iphone 7/8”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products