Mbajtese Magnetike Karikues dhe Kase Baseus per Iphone 7/8

1,990 L2,490 L (-20%)

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi:K13-323

Mbjatese Magnetike Karikues dhe Kase Baseus per Iphone 7/8

Model: WXAPIPH8N-01

Produkt universal: kase per celularin, karikues per makine dhe mbajtese njekohesisht.

E përshtatshme për iPhone 7/8.

Kase e butë dhe fleksibël ju ofron mbrojtje të të gjitha anëve nga perdorimi i përditshëm.

Funksioni magnetik i thithjes kur e vendosni ne makine.

Be the first to review “Mbajtese Magnetike Karikues dhe Kase Baseus per Iphone 7/8”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore

Mbajtese Magnetike Karikues dhe Kase Baseus per Iphone 7/8

1,990 L2,490 L (-20%)

Add to Cart