Përshkrim

Mbajtese Objektesh per makine.

Ideale per udhetime qe mund te mbani objekte te rendesishme.

Përshtatet në të gjitha makinat

Material rezistent ndaj ujit dhe njollave

Lidhëset ndihmojnë qëndrimin në një pozicion të palëvizshëm

Xhepa të cilat mund të zgjerohen

5.0 Average Rating Rated (1 Reviews)

Rated
100%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Submit Your Review

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

 1. Mariola haxhiu

  Jam.e i teresuar per dy te tilla

  Helpful (0) Unhelpful (0)
  • ShoppingTV

   Per te porositur ju lutemi kontaktoni ne +355 69 9593 545 / +355 66 5372 027 ose klikoni opsioni Shporta

   Helpful (0) Unhelpful (0)
     More Products