Mbajtese Objektesh per makine

690 L990 L (-30%)

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

 • Perbere nga pelhure e papershkueshme nga uji
 • Xhepa te dizenjuar per mbajtjen e shume objekteve
 • Madhesi e bollshme 27 x 25 cm
 • E lehte ne vendosje
 • Perdoret per cdo tip automjeti.

Mbajtese Objektesh per makine.

Ideale per udhetime qe mund te mbani objekte te rendesishme.

Përshtatet në të gjitha makinat

Material rezistent ndaj ujit dhe njollave

Lidhëset ndihmojnë qëndrimin në një pozicion të palëvizshëm

Xhepa të cilat mund të zgjerohen

Average Rating

5.00

01
( 1 Review )
5 Star
100%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Add a review

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje Për Këtë Produkt

 1. 01

  by Mariola haxhiu

  Jam.e i teresuar per dy te tilla

  • by ShoppingTV

   Per te porositur ju lutemi kontaktoni ne +355 69 9593 545 / +355 66 5372 027 ose klikoni opsioni Shporta

Vendor Information

 • Address:
 • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu

Mbajtese Objektesh per makine

690 L990 L (-30%)

Shto në Kasë