Përshkrim

Varese pantallonash shume-funksionale.
Mban pantallonat tuaja te pastra dhe te rregullta, duke kursyer me shume hapesire.
Mjaft e thjeshte ne perdorim.
Perbehet nga inox dhe plasike ABS.
Ngjyra e zeze.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Varese pantallonash”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products