Varese pantallonash

1,290 L

Shitur nga: ShoppingTV-pm1

10 in stock

E përsosur për: të varur pantallona, kravata, funde, peshqire apo shalle.

✔Stylish dhe i qëndrueshëm: mbajtese metalike e qëndrueshme, nuk deformohet nga pesha.

✔Kursen hapesire: Çdo varëse ka 5 shtresa duke kursyer në mënyrë efektive hapësirën e gardërobës. Mund të varet në mënyrë të qëndrueshme me dy grepa ose mund të jetë i varur vertikalisht.

✔Kapak kundër rrëshqitjes: Me një kapak në fund të çdo shufre, varësja do të parandalojë rrëshqitjen e pantallonave tuaja.

Kodi: k86-272 Category: Tag:

Varese pantallonash shume-funksionale.
Mban pantallonat tuaja te pastra dhe te rregullta, duke kursyer me shume hapesire.
Mjaft e thjeshte ne perdorim.
Perbehet nga inox dhe plasike ABS.
Ngjyra e zeze.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Varese pantallonash”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • No ratings found yet!

Menu