Përshkrim

Fixate Gel Pads mund të lahet.

Cilësia e xhelit është e shkëlqyer.

Ajo mund të mbaje telefonin tuaj, telekomandë, aparat fotografik, filxhan me ujë, çelës, pasqyra, metal.

I fortë, i qëndrueshëm, i lakueshëm dhe jashtëzakonisht i gjithanshëm në përdorimet e tyre.

Fixate Gel Pads diametri janë 3.5 inç, gjë që i bën ata të mrekullueshëm për të ngjitur forma të pazakonta ose të parregullta, si dhe fshehja e çelësave.

Pluhuri ose papastërti do të zvogëlojë efektin e saj të fiksimit.

Pastroni me ujë për të ripërtërirë ngjitjen.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Mbajtese per Celulare Gel Pads”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products